Aktualności

Pobierz PDF
Udostępnij
Przygotowania do sezonu 2016
Mamy początek nowego, 2016 roku. Mimo że sezon urlopowy zaczyna się z początkiem czerwca i mamy do niego jeszcze mnóstwo czasu, to już dziś trzeba zastanowić się nad przygotowaniami do niego, aby nie robić wszystkiego na ostatnią chwilę. Wicie nie są tak popularną miejscowością, jak inne nadmorskie kurorty, więc trzeba w jakiś sposób się zareklamować i przyciągnąć Klientów.

Najważniejszą rzeczą, któa pomóc ma nam w przygotowaniu do sezonu i pozyskania turystów, jest strona na której Państwo się znajdują. Ma ona, wspólnymi siłami kilku ośrodków, pokazać ludziom, że jest taka miejscowość jak Wicie i warto tu przyjechać.

Każdy ośrodek dba cały rok o swoją infrastrukturę. Miejsca posiadające basen, muszą regularnie poddawać konserwacji obiekt, a ci co posiadają boiska, muszą po okresie zimy sprawdzać nawierzchnię, aby wypoczywający u nas turyści mogli z niej bezpiecznie korzystać. Sprawdzeniu muszą ulec również sprzęty w pokojach, takie jak: meble, sprzęty elektryczne i sanitariaty. Nie chcemy przecież niemiłych niespodzianek dla naszych odwiedzających.

Zdjęcia Wici z lotu ptaka, mogło się pojawić na naszej stronie dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Rozwoju Miejscowości Wicie. Bardzo za to dziękujemy.
Powrót